SlovenskýEnglish
Zmenšiť textZväčšiť text

Poďakovanie poslancom PSK pre TJ Radomka Radoma

Poďakovanie

Telovýchovná jednota Radomka Radoma v zastúpení  predsedom Imrichom Malačinom ďakuje za poskytnutý príspevok poslancom PSK na projekt: Radoma - oddychové miesto s možnosťou aktívneho cvičenia.

Realizácia celého projektu bola plánovaná na sumu 6 924 Eur.

Dotáciu  5 000 Eur sme žiadali od PSK a povinnú spoluúčasť 20% vo výške 1 924 Eur by nám poskytol obecný úrad Radoma.

Z poskytnutého príspevku od poslancov PSK v sume 2 000 Eur sme zakúpili dva stroje na precvičovanie: Veslovací trenážer a posilovací stroj na hrudník a ramená v celkovej sume 2 640 Eur. Obecný úrad nam prispel sumou 640 Eur.

Udržanie aktívneho  futbalového klubu je pre obec finančne náročné, tak sme vďačný za príspevok ktorý nam poskytli. Osadením týchto prvkov vznikol priestor pre futbalistov na rozcvičku pred zápasom, ako aj priestor na stretávanie sa a aktívne cvičenie v prírode pre všetkých obyvateľov.

V mene všetkých ďakujem poslancom PSK za poskytnutý príspevok.

Imrich Malačina, predseda TJ Radoma

Zoznam aktualít: